Home Page
Team Schedules
Team Standings
 
Rules and Regulations
League Calendar
Tournaments
Field Directions
 
Player Registration
Team Application
Need a Team/Player?
Want to Referee?
 
Annual Agenda
Clinics
Parties and Events
Sponsorships
 
Contact Us

2022 Spring Summer 2022

 
30's Division
 
Date Time Home Away Score Field
05/01/22 (Sun) 11:00 La Pandilla de Goyo Werder Bremen (2 - 4) Southwest Park
05/01/22 (Sun) 11:00 Maldonado Painting Titans (2 - 1) Rincon Valley
05/01/22 (Sun) 13:00 F.C. Union San Nicolas Arsenal (2 - 2) Rincon Valley
05/01/22 (Sun) 13:00 Chálate La Nueve F.C. (6 - 1) Jacobs Memorial Park
05/01/22 (Sun) 15:00 Pegasso Lobos (0 - 7) Rincon Valley
05/01/22 (Sun) TBA Union Halcon Los Chupones (3 - 0) TBA
05/06/22 (Fri) 20:00 Maldonado Painting Lobos (6 - 2) East Washington 2
05/08/22 (Sun) 09:00 F.C. Union San Nicolas Werder Bremen (5 - 2) Jacobs Memorial Park
05/08/22 (Sun) 13:00 Pegasso La Nueve F.C. (1 - 5) Southwest Park
05/08/22 (Sun) 15:00 Chálate La Pandilla de Goyo (4 - 3) Jacobs Memorial Park
05/08/22 (Sun) 15:00 Union Halcon Arsenal (1 - 4) Rincon Valley
05/08/22 (Sun) TBA Los Chupones Titans (0 - 3) TBA
05/15/22 (Sun) 09:00 Union Halcon Werder Bremen (2 - 0) Rincon Valley
05/15/22 (Sun) 11:00 La Pandilla de Goyo F.C. Union San Nicolas (0 - 0) Southwest Park
05/15/22 (Sun) 15:00 Titans Arsenal (2 - 4) Rincon Valley
05/15/22 (Sun) 15:00 Chálate Pegasso (5 - 3) Southwest Park
05/15/22 (Sun) 15:00 Maldonado Painting La Nueve F.C. (4 - 3) Jacobs Memorial Park
05/15/22 (Sun) TBA Los Chupones Lobos (0 - 3) TBA
05/22/22 (Sun) 11:00 Titans Werder Bremen (2 - 2) Rincon Valley
05/22/22 (Sun) 13:00 Chálate F.C. Union San Nicolas (2 - 1) Jacobs Memorial Park
05/22/22 (Sun) 13:00 Arsenal Lobos (5 - 1) Rincon Valley
05/22/22 (Sun) 15:00 Union Halcon La Pandilla de Goyo (1 - 2) Rincon Valley
05/22/22 (Sun) 15:00 Maldonado Painting Pegasso (10 - 1) Jacobs Memorial Park
05/22/22 (Sun) TBA Los Chupones La Nueve F.C. (0 - 3) TBA
06/03/22 (Fri) 20:00 Titans F.C. Union San Nicolas (4 - 2) Luchessi Park
06/05/22 (Sun) 09:00 Los Chupones Maldonado Painting (0 - 2) Southwest Park
06/05/22 (Sun) 11:00 Chálate Union Halcon (3 - 0) Rincon Valley
06/05/22 (Sun) 13:00 Werder Bremen La Nueve F.C. (5 - 1) Jacobs Memorial Park
06/05/22 (Sun) 15:00 Arsenal Pegasso (4 - 1) Rincon Valley
06/05/22 (Sun) 15:00 Lobos La Pandilla de Goyo (1 - 4) Southwest Park
06/12/22 (Sun) 09:00 Arsenal Maldonado Painting (3 - 0) Rincon Valley
06/12/22 (Sun) 11:00 Werder Bremen Pegasso (8 - 2) Rincon Valley
06/12/22 (Sun) 11:00 Chálate Los Chupones (5 - 2) Southwest Park
06/12/22 (Sun) 15:00 La Nueve F.C. La Pandilla de Goyo (0 - 0) Jacobs Memorial Park
06/12/22 (Sun) 15:00 Titans Union Halcon (2 - 4) Rincon Valley
06/12/22 (Sun) 15:00 Lobos F.C. Union San Nicolas (3 - 4) Southwest Park
06/19/22 (Sun) 13:00 Arsenal La Nueve F.C. (2 - 2) Jacobs Memorial Park
06/19/22 (Sun) 13:00 Union Halcon F.C. Union San Nicolas (2 - 0) Rincon Valley
06/19/22 (Sun) 15:00 Chálate Maldonado Painting (3 - 0) Southwest Park
06/19/22 (Sun) 15:00 Titans La Pandilla de Goyo (2 - 4) Jacobs Memorial Park
06/19/22 (Sun) 9:00 Los Chupones Pegasso (4 - 2) Sunrise Park
06/24/22 (Fri) 20:00 Chálate Titans (3 - 0) East Washington 3
06/26/22 (Sun) 09:00 La Nueve F.C. F.C. Union San Nicolas (2 - 4) Jacobs Memorial Park
06/26/22 (Sun) 09:00 La Pandilla de Goyo Pegasso (5 - 1) Rincon Valley
06/26/22 (Sun) 11:00 Werder Bremen Maldonado Painting (5 - 0) Jacobs Memorial Park
06/26/22 (Sun) 15:00 Lobos Union Halcon (1 - 5) Southwest Park
06/26/22 (Sun) 15:00 Arsenal Los Chupones (7 - 2) Rincon Valley
07/10/22 (Sun) 09:00 La Nueve F.C. Union Halcon (1 - 6) Rincon Valley
07/10/22 (Sun) 09:00 Werder Bremen Los Chupones (3 - 0) Jacobs Memorial Park
07/10/22 (Sun) 11:00 Lobos Titans (4 - 2) Jacobs Memorial Park
07/10/22 (Sun) 13:00 Pegasso F.C. Union San Nicolas (2 - 5) Southwest Park
07/10/22 (Sun) 15:00 Chálate Arsenal (2 - 2) Jacobs Memorial Park
07/10/22 (Sun) 15:00 La Pandilla de Goyo Maldonado Painting (1 - 3) Southwest Park
07/17/22 (Sun) 09:00 Werder Bremen Arsenal (2 - 3) Jacobs Memorial Park
07/17/22 (Sun) 09:00 Chálate Lobos (5 - 2) Southwest Park
07/17/22 (Sun) 13:00 La Pandilla de Goyo Los Chupones (5 - 2) Southwest Park
07/17/22 (Sun) 15:00 F.C. Union San Nicolas Maldonado Painting (9 - 3) Southwest Park
07/17/22 (Sun) 15:00 La Nueve F.C. Titans (0 - 2) Jacobs Memorial Park
07/17/22 (Sun) 15:00 Pegasso Union Halcon (0 - 2) Rincon Valley
07/24/22 (Sun) 09:00 Pegasso Titans (1 - 8) Jacobs Memorial Park
07/24/22 (Sun) 09:00 Maldonado Painting Union Halcon (6 - 0) Rincon Valley
07/24/22 (Sun) 11:00 La Nueve F.C. Lobos (1 - 2) Rincon Valley
07/24/22 (Sun) 11:00 Chálate Werder Bremen (3 - 1) Jacobs Memorial Park
07/24/22 (Sun) 13:00 La Pandilla de Goyo Arsenal (2 - 4) Jacobs Memorial Park
07/24/22 (Sun) 15:00 F.C. Union San Nicolas Los Chupones (1 - 0) Jacob’s Memorial Park
07/29/22 (Fri) 20:00 Maldonado Painting Titans (4 - 7) Luchessi Park
07/31/22 (Sun) 11:00 Lobos Pegasso (1 - 1) Rincon Valley
07/31/22 (Sun) 11:00 La Pandilla de Goyo Werder Bremen (2 - 1) Jacobs Memorial Park
07/31/22 (Sun) 13:00 Los Chupones Union Halcon (4 - 5) Southwest Park
07/31/22 (Sun) 13:00 F.C. Union San Nicolas Arsenal (0 - 2) Jacobs Memorial Park
07/31/22 (Sun) 15:00 La Nueve F.C. Chálate (0 - 1) Jacobs Memorial Park
08/07/22 (Sun) 11:00 Werder Bremen F.C. Union San Nicolas (2 - 2) Jacobs Memorial Park
08/07/22 (Sun) 11:00 Arsenal Union Halcon (3 - 0) Rincon Valley
08/07/22 (Sun) 11:00 La Nueve F.C. Pegasso (6 - 4) Southwest Park
08/07/22 (Sun) 13:00 Lobos Maldonado Painting (3 - 7) Southwest Park
08/07/22 (Sun) 13:00 La Pandilla de Goyo Chálate (1 - 3) Jacobs Memorial Park
08/07/22 (Sun) 15:00 Los Chupones Titans (4 - 3) Southwest Park
08/12/22 (Fri) 20:00 Arsenal Titans   Luchessi Park
08/14/22 (Sun) 09:00 Los Chupones Lobos   Jacobs Memorial Park
08/14/22 (Sun) 11:00 Werder Bremen Union Halcon   Jacobs Memorial Park
08/14/22 (Sun) 13:00 Pegasso Chálate   Rincon Valley
08/14/22 (Sun) 13:00 La Pandilla de Goyo F.C. Union San Nicolas   Southwest Park
08/14/22 (Sun) 15:00 La Nueve F.C. Maldonado Painting   Jacobs Memorial Park
08/21/22 (Sun) 11:00 Lobos Werder Bremen   Southwest Park
 
40's First Division
 
Date Time Home Away Score Field
04/29/22 (Fri) 20:00 Dep Santa Rosa Atletico Morelia (1 - 5) East Washington 3
05/01/22 (Sun) 11:00 Leon F.C. Tijuana (4 - 5) Jacobs Memorial Park
05/01/22 (Sun) 15:00 El Magdalena Cotija (2 - 5) Southwest Park
05/08/22 (Sun) 11:00 Leon F.C. Cotija (1 - 4) Rincon Valley
05/08/22 (Sun) 11:00 Dep Santa Rosa Alianza F.C. (6 - 1) Jacobs Memorial Park
05/08/22 (Sun) 13:00 Atletico Morelia El Magdalena (3 - 4) Rincon Valley
05/08/22 (Sun) 15:00 Joyeria Torres Tijuana (3 - 1) Southwest Park
05/15/22 (Sun) 09:00 Tijuana El Magdalena (1 - 4) Southwest Park
05/15/22 (Sun) 11:00 Alianza F.C. Leon F.C. (0 - 7) Jacobs Memorial Park
05/15/22 (Sun) 13:00 Atletico Morelia Cotija (5 - 3) Jacobs Memorial Park
05/15/22 (Sun) 13:00 Joyeria Torres Dep Santa Rosa (5 - 0) Rincon Valley
05/20/22 (Fri) 20:00 Dep Santa Rosa El Magdalena (3 - 2) East Washington 3
05/22/22 (Sun) 09:00 Atletico Morelia Tijuana (2 - 1) Jacobs Memorial Park
05/22/22 (Sun) 13:00 Joyeria Torres Leon F.C. (2 - 4) Southwest Park
05/22/22 (Sun) 15:00 Alianza F.C. Cotija (0 - 6) Southwest Park
06/03/22 (Fri) 20:00 Dep Santa Rosa Cotija (1 - 8) East Washington 3
06/05/22 (Sun) 09:00 Atletico Morelia Leon F.C. (3 - 2) Rincon Valley
06/05/22 (Sun) 11:00 Tijuana Alianza F.C. (5 - 3) Jacobs Memorial Park
06/05/22 (Sun) 13:00 El Magdalena Joyeria Torres (0 - 3) Rincon Valley
06/10/22 (Fri) 20:00 Dep Santa Rosa Leon F.C. (4 - 3) East Washington 3
06/12/22 (Sun) 13:00 Cotija Tijuana (3 - 1) Jacobs Memorial Park
06/12/22 (Sun) 13:00 El Magdalena Alianza F.C. (4 - 3) Rincon Valley
06/12/22 (Sun) 13:00 Atletico Morelia Joyeria Torres (1 - 2) Southwest Park
06/17/22 (Fri) 20:00 Dep Santa Rosa Tijuana (4 - 4) East Washington 3
06/19/22 (Sun) 11:00 Atletico Morelia Alianza F.C. (7 - 0) Southwest Park
06/19/22 (Sun) 11:00 Leon F.C. El Magdalena (3 - 1) Rincon Valley
06/24/22 (Fri) 20:00 Leon F.C. Tijuana (7 - 0) Luchessi Park
06/26/22 (Sun) 11:00 Atletico Morelia Dep Santa Rosa (2 - 1) Rincon Valley
06/26/22 (Sun) 13:00 Alianza F.C. Joyeria Torres (0 - 8) Southwest Park
06/26/22 (Sun) 13:00 Cotija El Magdalena (7 - 1) Jacobs Memorial Park
07/10/22 (Sun) 09:00 Alianza F.C. Dep Santa Rosa (1 - 2) Sunrise Park
07/10/22 (Sun) 11:00 Atletico Morelia El Magdalena (1 - 2) Southwest Park
07/10/22 (Sun) 11:00 Leon F.C. Cotija (0 - 2) Rincon Valley
07/10/22 (Sun) 13:00 Tijuana Joyeria Torres (0 - 5) Rincon Valley
07/17/22 (Sun) 11:00 El Magdalena Tijuana (0 - 2) Southwest Park
07/17/22 (Sun) 11:00 Atletico Morelia Cotija (1 - 2) Jacobs Memorial Park
07/17/22 (Sun) 13:00 Leon F.C. Alianza F.C. (2 - 0) Rincon Valley
07/17/22 (Sun) 13:00 Dep Santa Rosa Joyeria Torres (2 - 8) Luchessi Park
07/22/22 (Fri) 20:00 Dep Santa Rosa El Magdalena (4 - 4) East Washington 3
07/24/22 (Sun) 11:00 Tijuana Atletico Morelia (0 - 3) Southwest Park
07/24/22 (Sun) 13:00 Leon F.C. Joyeria Torres (2 - 0) Rincon Valley
07/24/22 (Sun) 15:00 Cotija Alianza F.C. (5 - 3) Southwest Park
07/31/22 (Sun) 09:00 Atletico Morelia Leon F.C. (3 - 0) Rincon Valley
07/31/22 (Sun) 11:00 Cotija Dep Santa Rosa (7 - 2) Sunrise Park
07/31/22 (Sun) 13:00 Joyeria Torres El Magdalena (5 - 2) Rincon Valley
07/31/22 (Sun) 15:00 Alianza F.C. Tijuana (3 - 3) Southwest Park
08/05/22 (Fri) 20:00 Dep Santa Rosa Leon F.C. (0 - 5) East Washington 3
08/07/22 (Sun) 09:00 El Magdalena Alianza F.C. (5 - 2) Rincon Valley
08/07/22 (Sun) 13:00 Joyeria Torres Atletico Morelia (4 - 1) Rincon Valley
08/07/22 (Sun) 15:00 Tijuana Cotija (3 - 3) Jacobs Memorial Park
08/12/22 (Fri) 20:00 Tijuana Dep Santa Rosa   East Washington 3
08/14/22 (Sun) 11:00 El Magdalena Leon F.C.   Rincon Valley
08/14/22 (Sun) 11:00 Alianza F.C. Atletico Morelia   Sunrise Park
08/14/22 (Sun) 15:00 Cotija Joyeria Torres   Southwest Park
08/21/22 (Sun) 13:00 Joyeria Torres Alianza F.C.   Southwest Park
08/28/22 (Sun) 13:00 Joyeria Torres Cotija   Southwest Park
 
40's Second Division
 
Date Time Home Away Score Field
04/29/22 (Fri) 20:00 Pet 76ers Pumitas (1 - 2) East Washington 1
05/01/22 (Sun) 09:00 Real Sociedad One Nation (3 - 0) Southwest Park
05/01/22 (Sun) 09:00 El Sauz Sebastopol (3 - 3) Jacobs Memorial Park
05/01/22 (Sun) 09:00 Leon Muralla (3 - 0) Rincon Valley
05/01/22 (Sun) 13:00 Mexicali Chivas El Puerto (3 - 2) Southwest Park
05/06/22 (Fri) 20:00 Pet 76ers El Sauz (2 - 0) Luchessi Park
05/08/22 (Sun) 09:00 El Puerto Leon (2 - 2) Rincon Valley
05/08/22 (Sun) 09:00 Real Sociedad Sebastopol (1 - 1) Southwest Park
05/08/22 (Sun) 11:00 Mexicali Chivas One Nation (7 - 2) Southwest Park
05/08/22 (Sun) 13:00 Muralla Pumitas (3 - 0) Jacobs Memorial Park
05/13/22 (Fri) 20:00 One Nation Muralla (1 - 3) East Washington 3
05/13/22 (Fri) 20:00 Pet 76ers Sebastopol (1 - 2) East Washington 1
05/15/22 (Sun) 09:00 Real Sociedad El Puerto (2 - 1) Jacobs Memorial Park
05/15/22 (Sun) 11:00 El Sauz Leon (1 - 4) Rincon Valley
05/15/22 (Sun) 13:00 Mexicali Chivas Pumitas (2 - 1) Southwest Park
05/20/22 (Fri) 20:00 Mexicali Chivas El Sauz (5 - 3) East Washington 2
05/22/22 (Sun) 09:00 One Nation Leon (1 - 5) Rincon Valley
05/22/22 (Sun) 09:00 Real Sociedad Pumitas (5 - 1) Southwest Park
05/22/22 (Sun) 11:00 Muralla Pet 76ers (3 - 1) Southwest Park
05/22/22 (Sun) 11:00 Sebastopol El Puerto (1 - 1) Jacobs Memorial Park
06/05/22 (Sun) 09:00 Mexicali Chivas Leon (7 - 2) Sunrise Park
06/05/22 (Sun) 09:00 One Nation Sebastopol (0 - 7) Jacobs Memorial Park
06/05/22 (Sun) 11:00 Real Sociedad Pet 76ers (5 - 2) Southwest Park
06/05/22 (Sun) 13:00 Pumitas El Puerto (3 - 0) Southwest Park
06/05/22 (Sun) 15:00 El Sauz Muralla (1 - 3) Jacobs Memorial Park
06/10/22 (Fri) 20:00 Leon Pumitas (1 - 2) Luchessi Park
06/12/22 (Sun) 09:00 Muralla Real Sociedad (3 - 4) Southwest Park
06/12/22 (Sun) 09:00 Mexicali Chivas Sebastopol (2 - 2) Luchessi Park
06/12/22 (Sun) 09:00 Pet 76ers One Nation (9 - 0) Jacobs Memorial Park
06/12/22 (Sun) 11:00 El Puerto El Sauz (1 - 4) Jacobs Memorial Park
06/19/22 (Sun) 09:00 Sebastopol Pumitas (4 - 1) Rincón Valley
06/19/22 (Sun) 09:00 Leon Pet 76ers (1 - 0) Jacobs Memorial Park
06/19/22 (Sun) 09:00 Mexicali Chivas Real Sociedad (0 - 2) Southwest Park
06/19/22 (Sun) 11:00 Muralla El Puerto (3 - 0) Jacobs Memorial Park
06/19/22 (Sun) 13:00 One Nation El Sauz (2 - 9) Southwest Park
06/26/22 (Sun) 09:00 Leon Sebastopol (2 - 2) Sunrise Park
06/26/22 (Sun) 09:00 El Sauz Real Sociedad (1 - 3) Southwest Park
06/26/22 (Sun) 11:00 El Puerto Pet 76ers (1 - 4) Southwest Park
06/26/22 (Sun) 11:00 Mexicali Chivas Muralla (1 - 2) Sunrise Park
06/26/22 (Sun) 13:00 Pumitas One Nation (10 - 2) Rincon Valley
07/08/22 (Fri) 20:00 Sebastopol Muralla (1 - 2) East Washington 1
07/08/22 (Fri) 20:00 Leon Real Sociedad (0 - 5) Luchessi Park
07/10/22 (Sun) 09:00 El Puerto One Nation (5 - 4) Southwest Park
07/10/22 (Sun) 11:00 Mexicali Chivas Pet 76ers (3 - 4) Sunrise Park
07/10/22 (Sun) 13:00 Pumitas El Sauz (3 - 6) Jacobs Memorial Park
07/15/22 (Fri) 20:00 Pumitas Pet 76ers (1 - 6) East Washington 3
07/15/22 (Fri) 20:00 El Sauz Sebastopol (0 - 2) Luchessi Park
07/17/22 (Sun) 09:00 El Puerto Mexicali Chivas (2 - 1) Rincon Valley
07/17/22 (Sun) 11:00 Muralla Leon (7 - 2) Rincon Valley
07/17/22 (Sun) 13:00 One Nation Real Sociedad (0 - 8) Jacobs Memorial Park
07/22/22 (Fri) 20:00 Pet 76ers El Sauz (5 - 2) Luchessi Park
07/24/22 (Sun) 09:00 Leon El Puerto (2 - 3) Sunrise Park
07/24/22 (Sun) 09:00 Sebastopol Real Sociedad (1 - 3) Southwest Park
07/24/22 (Sun) 11:00 One Nation Mexicali Chivas (1 - 11) Sunrise Park
07/24/22 (Sun) 13:00 Pumitas Muralla (1 - 6) Southwest Park
07/29/22 (Fri) 20:00 Sebastopol Pet 76ers (0 - 3) East Washington 3
07/31/22 (Sun) 09:00 Mexicali Chivas Pumitas (4 - 2) Southwest Park
07/31/22 (Sun) 09:00 One Nation Muralla (1 - 6) Jacobs Memorial Park
07/31/22 (Sun) 09:00 Leon El Sauz (5 - 2) Sunrise Park
07/31/22 (Sun) 11:00 Real Sociedad El Puerto (4 - 2) Southwest Park
08/05/22 (Fri) 20:00 Pet 76ers Muralla (3 - 3) Luchessi Park
08/07/22 (Sun) 09:00 El Sauz Mexicali Chivas (2 - 6) Sunrise Park
08/07/22 (Sun) 09:00 Pumitas Real Sociedad (3 - 1) Southwest Park
08/07/22 (Sun) 09:00 Sebastopol El Puerto (5 - 3) Jacobs Memorial Park
08/07/22 (Sun) 11:00 One Nation Leon (2 - 9) Sunrise Park
08/14/22 (Sun) 09:00 Mexicali Chivas Leon   Sunrise Park
08/14/22 (Sun) 09:00 Sebastopol One Nation   Rincon Valley
08/14/22 (Sun) 09:00 Real Sociedad Pet 76ers   Southwest Park
08/14/22 (Sun) 11:00 Pumitas El Puerto   Southwest Park
08/14/22 (Sun) 13:00 Muralla El Sauz   Jacobs Memorial Park